KAYALI PANSİYON - SOKAKAĞZI

3438 kişi inceledi.
Adres : Sokakazğı Mevkii

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
KAYALI PANSİYON TANITIM

Assos Sokakağzı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 9 Oda ,3 Apart Daire,43 Yatak olarak belirtilmiştir. Kayalı Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Kayalı Pansiyon için otele giriş saati 11:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 9 oda ve 43 yatak bulunmaktadır.

Kayalı Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sokakağzı Ucuz Pansiyonlar   Sokakağzı Merkezdeki Pansiyonlar   Sokakağzı Denize Sıfır Pansiyonlar   Sokakağzı Tek Gecelik Pansiyonlar   Sokakağzı Sadece Oda Pansiyonlar   Sokakağzı Özel Plajlı Pansiyonlar   Sokakağzı Bahçeli Pansiyonlar   Sokakağzı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Sokakağzı Aileye Uygun Pansiyonlar   Sokakağzı Tatil Pansiyonları   Sokakağzı Apart Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sokakağzı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.